Ooh I get it
i don't
Lol she spent more for sayaka then the others xD
The apple is more expensive than the other snacks. This is like preschool level math, keep up.
The "Rocky" is 7 yen more though. Oh wait, I read that wrong. That would be... About 3.5 yen. >.>
shes only getting one rocky from the packet so its less than madokas
Ashamed to admit the Rocky vs the apple's price stumped me too at the beginning
Wow
Queen Kazama Aug 28, 2016 11:24PM
Ooh I get it
gork5 Dec 4, 2016 3:25PM
i don't
BakaChiki Feb 15, 2017 10:34PM
Lol she spent more for sayaka then the others xD
Bugpope Feb 20, 2018 7:22PM
The apple is more expensive than the other snacks. This is like preschool level math, keep up.
SushiKnight Mar 21, 2018 5:10PM
The "Rocky" is 7 yen more though. Oh wait, I read that wrong. That would be... About 3.5 yen. >.>
ZeroTheYuriLover Jul 10, 2022 9:26AM
shes only getting one rocky from the packet so its less than madokas
justayapper Mar 4, 2025 5:09AM
Ashamed to admit the Rocky vs the apple's price stumped me too at the beginning
juanelric Mar 4, 2025 6:44AM
Wow